29 Nisan 2013

Garanti Bankası Kart Aidatı Kesildi!

Bu kadar insanların haysiyetiyle oynayan bir banka daha görmedim. Bana ısrarla bonusumuzu kullanın dediler. Ben kullanmak istemiyorum zaten anlaşmalı olduğum bankanın kartını yıllardır kullanıyorum dedim ve yıllardır da kart ücreti ödemem. Hayır kesinlikle sizden kart ücreti alınmayacak dediler.

Bugün bakıyorum mailime ekstre göndermişler 58 lira kart aidatı! Bir yıl boyunca kullanma ihtiyacı bile hissetmedim kullanmadığım kartın ücretini 58 lira ödemek zorundayım şimdi.

Emine 62 Okunma

Cevaplar

  • Emine03 Mayıs 2013

    gerekli yerlere gerekli şikayetimi yapayım da garanti istediğini yapsın

  • Emine29 Nisan 2013

    Bir mail göndermişler safsatadan ibaret!Kredi kartı nedir , tanımını yapmışlar resmen.Ama nedense bana önce kesinlikle sizden kart ücreti alınmayacak demelerine rağmen şimdi 68 liralık kart ücreti istediklerini açıklayamıyorlar.Hani bana bu teminatı vermeselerdi ben zaten kartlarını istemeyecektim,şimdi yaptıkları insanların arkasından iş çevirmek!Küçük hesaplarla büyük banka olunmaz.Bu yüzden büyük banka olamıyorlar milletten de böyle kart aydatınız yok deyip sonradan bu ücreti alarak ayakta kalmaya çalışıyorlar.

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön