Garanti Bankası Kart Aidatı İadesinde Tutarsızlık!

Deniz K. |

30/10/2014 - 20:40 sıralarında Garanti Bankası'nı arayarak geçmiş ekstrelerime baktığımda üyelik aidatının yansıdığını fark ederek iptalini talep ettiğimde müşteri temsilcisi kişiye özel uygulamalarının olmadığını iptal edemeyeceğini söyledi. Oysaki önceki akşam babamın kredi kartına yansıyan üyelik aidatını iptal ettiler.

Eğer iptal edilmiyorsa kartımı ve ek kartımı kapatın dediğimde bana matbu metni okuyarak onaylayıp onaylamadığımı sordu ve 7 gün kartı imha etmeyip sonra imha edebileceğimi söylediler. Sorum şu; 29 ekimde babama yansıyan üyelik ücreti iptal edilirken bana yapılan ötekileştirmenin sebebi nedir. Ve her ay yüksek harcamalara ve düzenli ödeme yapılmasına verilecek cevap bu mudur?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Deniz K.
  07 Kasım
  20:58

  aramadılar hala hala aramadılar. bekliyorum

 • Deniz K.
  06 Kasım
  11:04

  Banka tarafindan aranmayi bekliyorum hala.

 • 31 Ekim
  11:14

  Müşterimiz Sn. Deniz K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş