31 Ekim 2014

Garanti Bankası Kart Aidatı İadesinde Tutarsızlık!

30/10/2014 - 20:40 sıralarında Garanti Bankası'nı arayarak geçmiş ekstrelerime baktığımda üyelik aidatının yansıdığını fark ederek iptalini talep ettiğimde müşteri temsilcisi kişiye özel uygulamalarının olmadığını iptal edemeyeceğini söyledi. Oysaki önceki akşam babamın kredi kartına yansıyan üyelik aidatını iptal ettiler.

Eğer iptal edilmiyorsa kartımı ve ek kartımı kapatın dediğimde bana matbu metni okuyarak onaylayıp onaylamadığımı sordu ve 7 gün kartı imha etmeyip sonra imha edebileceğimi söylediler. Sorum şu; 29 ekimde babama yansıyan üyelik ücreti iptal edilirken bana yapılan ötekileştirmenin sebebi nedir. Ve her ay yüksek harcamalara ve düzenli ödeme yapılmasına verilecek cevap bu mudur?

Deniz 276 Okunma

Cevaplar

  • Deniz 07 Kasım 2014

    aramadılar hala hala aramadılar. bekliyorum

  • Deniz 06 Kasım 2014

    Banka tarafindan aranmayi bekliyorum hala.

  • Garanti Bankası Temsilcisi31 Ekim 2014

    Müşterimiz Sn. Deniz K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön