26 Nisan 2013

Garanti Bankası Kart Aidatı İadesi!

Bankanızın 229***9 nolu müşterisiyim. 14/04/2013 tarihinde Yıllık Üyelik Bedeli adı altında kesilen 59,00 TL paranın tarafıma iadesini istiyorum. Kredi kartına başvururken ilk yıl kart aidatı olmadığı, sonrasında ise talebim üzerine tekrar kart aidatının kaldırılacağı banka çalışanınız tarafından tarafıma bildirilmişti.

Burak 156 Okunma

Cevaplar

  • Burak 13 Haziran 2013

    halen şikayetim netice vermedi. acilen düzeltin artık şu saçmalığı.

  • Burak 28 Nisan 2013

    bana gereksiz bir mail attınız ve sanki haklıymış gibi bu miktarı kesebileceğinizi ima ediyorsunuz. ve Diğer taraftan, Bankamızdan birden fazla kart türüne sahip olmanız halinde, • Bonus ve Miles&Smiles sahiplerinin, Bonus Card yıllık ücretinin yarısının, • Bonus, Flexi ve Miles&Smiles sahiplerinin Bonus Card yıllık ücretinin tamamının, • Bonus, Flexi, Miles&Smiles ve Amex sahiplerinin Bonus Card yıllık ücretinin tamamının ve Miles&Smiles yıllık ücretinin yarısının Bankamız tarafından karşılandığını belirtmek isteriz. gibi bir ifadeyle fazladan kart çıkarttırmaya çalışıyorsunuz. bahsi geçen miktarı derhal hesabıma geri yatırın.

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön