08 Temmuz 2015

Garanti Bankası Kart Aidatı Hakkında Yanlış Bilgilendirilmem!

Mayıs ayında kart aidatım gelmeden kartımı kapatmak için Garanti Bankası'nı aradım. Çağrı merkezi kartımı kapatmamamı, kart aidatı yansıyınca aramamı ve kampanyalar çerçevesinde çözüm bulunacağını iletti. Bende kartımı kapatmadığım da teyit etmek istediğimi mağdur olmazsam kapatamayacağımı 2 ya da 3 kez tekrarladığım halde bana mağdur olmayacağımı ilettiler.

Ancak 75 TL kart aidatı yansıdıktan sonra aradığımda,50 TL bonus vereceklerini belirttiler. Müşteri hizmetlerinin yanlış bilgi vermediğini kampanyalar dahilinde kart aidatını iade edeceklerini belirterek Savcılık kanalıyla ses kayıtlarımı talep edebileceğimi belirttiler. Bu konuyla ilgili gereken her şeyi yapacağım.

Canan 88 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn. Canan Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön