Garanti Bankası Kart Aidatı Alıyor!

Aysel A. |

Garanti Bankası'nın kartını kullanıyorum. Kart extrem geldiğinde kart aidatı olarak 59 tl kesilmişti. bu parayı bankaya ödemek istemiyorum. Ödemeleri düzenli olan müşterilerine bu şekilde her yıl aidat çıkartmalarını anlayamıyorum. Bankanın müşteri hizmetlerini aradığımda kesilen paranın sadece 20 tl sini geriye ödeye bileceklerini söylediç. Bu günden sonra Garanti Bankası'nın kartını kullanmayacağım. Kullanmak isteyen arkadaşlarımı da uyaracağım. Kesilen 59 tl yi geriye iadesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Kasım
  09:18

  Müşterimiz Sn. Aysel A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formundan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş