16 Mart 2016

Garanti Bankası Kart Aidatı Alıyor!

Aralık ayında ise başladığım yerden talep edilmesi üzerine Garanti Bankası'ndan hesap açtırdım. Bunun üzerine bankanız talebim olmadan bana Miles&Smiles kartı ve aynısının platinum olan kredi kartından gönderdi. Bu kartları sadece 1 ay kullandım ve ocak ayında her iki kart için bana kart aidatı kesildi ve toplam 243 TL para talep edildi. Bunun için hem müşteri hizmetlerini aradım hem de banka şubesiyle görüştüm. Bu ücretin kesileceğini baştan bildirmeniz gerekiyormuş ama hiç kimse bunu bana bildirmedi.

Şimdi kartları kapatmama rağmen bu borcu ödeyecekmişim. Koskoca Garanti Bankası bana bunun aksini ispat edebilir mi? Ben sadece 200 TL özel bir harcama yaptım ve geriye 443 TL mi ödüyorum. Ben bu paraya ödeyeceğim fakat çevremdeki herkese nasıl bir banka olduğunu da anlatıyorum. Kimse de yardımcı olmuyor. Yazık ne diyelim. Asgari ücretimizle daha da zengin olursunuz.

Seyma 105 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Mart 2016

    Müşterimiz Sn. Seyma S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön