01 Ağustos 2014

Garanti Bankası Kart Aidatı Alıyor.

Garanti Bankası'ndan yıllardır kullandığımı hesaplarım ve kartlarım bulunmaktadır. Her yıl kart aidatı ücreti karşılığında iade ya da bonus ödemesi yapılmakta idi. Bu sene işgüzar bir tutum sergileyerek ücret iadesi yapmadılar.

İstedikleri para umurumda değil ancak diğer kullandığım kartlara ve hesaplara ücret ödemez iken en çok kullandığım bankaya ödemeyi düşünmüyorum. Belki Garanti Bankası'nı ve işini seven bir sorumlu bu mesajı görür ve müşteri kaybetmenin gereksizliğine anlam verip ararlar diye şikayetimi iletiyorum. Bu mesaja da otomatik bir cevap verirlerse keyifleri bilir.

Uğur 221 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Ağustos 2014

    Müşterimiz Uğur K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön