01 Mayıs 2014

Garanti Bankası Kart Aidatı Alıyor!

Garanti Bankası kart aidatı ile ilgili mart ayında 444'lü numarasını arayıp kart aidatı ödemek istemediğimi eğer kabul etmezlerse kartımın borcunun zaten çok az kaldığını kartı kapatmak istediğimi söyledim bana ekstrede şu an aidat görünmediğini aidat geldiği zaman aramamı o zaman yardımcı olunacağını müşteri temsilcilerine bu konuda yetki verildiğini mutlaka yardımcı olunacağını söylediler.

Aynı zamanda 45 liralık bonus yüklediler kartıma bunu da geçmiş yılların telafisi olduğunu söylediler fakat şimdi aradığımda böyle bir şey olmadığını ödemem gerektiğini 4440338'i arayıp önceki konuşmanın dinlenmesi için şikayet edebileceğimi söylediler. Defalarca aramama rağmen ulaşamadım.

Bircan 188 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Mayıs 2014

    Müşterimiz Bircan A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön