30 Ocak 2014

Garanti Bankası Kart Aidatı Alıyor

Bir aylık harcamamızı kart öncelikli kullanıyorum. Herşeyi hesaplı kullanıyorum ay başında yatırabileceğim gibi harcama yapıyorum. Bir bakmışsınız kart aidatı 69 TL diye çekilmiş. Aylık borcumun hepsini borç kalmadan yatıracak iken şimdi -69 TL oldu. Bu şekilde olacaksa kartımı iptal ettirip bundan sonra garanti bankasıyla çalışmayacağım.

Kart aidatımın iadesini istiyorum. Maaş müşterisi olduğum için kart aidatsız kart göndermeyi kendiniz söylediniz 2. yıl diye mi bu aidatı alıyorsunuz cidden çok sinir bozucu. Kart aidatımın iadesini talep ediyorum aksi takdirde. Tüm işlemlerimi garanti bankasından durduracağım. Gerekli yollara başvuracağım. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

R. 57 Okunma

Cevaplar

  • R.04 Şubat 2014

    Daha herhangi bir geri dönüş olmadı. Neyi degerlendiricem. Hiç ses seda yok

  • Garanti Bankası Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimiz Rıdvan Efe Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön