22 Ocak 2014

Garanti Bankası Kart Aidatı Alıyor!

Benden kart aidatı almamak için bana iki adet ödeme talimatı verin size kart aidatı yansımasın dediler. Bende verdim. Bana iki kart verdiler biri vadesiz hesap kartı biri kredi kartı, bu kartlardan vadesiz olanına para yatırıyorum. Kredi kartın borcunu buradan tahsil ettiği için 10 kuruş dahi eksik olsa ödeme talimatı verdiğim faturaları ödeme yapmıyor.

Fatura ödeme talimatı yerine gelmedi diye benden kart aidatı aldılar. Bu senede iki defa tekrar etti. Bildiğim kadarıyla bankaların aidat almaları kanunen doğru olmadığını biliyorum. Garanti Bankası müşteri hizmetlerine durumu anlattığımda ödeme talimatı faturalarından ödeme yapılamadığından aidat alınmış dediler. Bu aidat adı altında alınanı geri istiyorum.

Eyüp 44 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimiz Eyüp Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön