21 Ocak 2014

Garanti Bankası Kart Aidatı Alıyor.

Okuduğum benzer metinlerde otomatik cevapların verildiğini gördüm ancak ne olabileceğini merakımdan buradan bir şikayette bulunuyorum. 2013 nisan ayında kartımı kapatmak istiyorum dedim. Garanti Bankası müşteri yetkilisi aidatı tarafınıza ödeyelim sizde bir sene boyunda aidat ödemeden kartınızı kullanın dediler.

Ancak 2014 ocakta tarafıma 69 tl aidat yansıdığını gördüm. Müşteri hizmetlerini arayıp durumu incelemelerini istedim. Haklı müşteri hattında yaptığım konuşmanın dinlenmesini istedim. 15 gün geçmesine rağmen şikayetime dair bir geri dönüşte bulunulmadı. Aidatın tarafıma ödenmesini var kartımı iptal etmek istiyorum.

Mert 41 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimiz Mert Can V. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön