11 Ocak 2014

Garanti Bankası Kart Aidatı Alıyor.

Kart aidatlarının kaldırılacağı veya 15 TL civarında olacağı söylenirken 79 TL nedir anlamıyorum. Zaten her yıl şikayet ediyorum arıyorlar ve isterseniz böyle deyip iade etmiyorlar. Bir de 2 kat bonus diye ek bir kart vermişlerdi. O da hikaye çıktı.

Keşke son 2 yüksek meblağlı alışverişimi 1 yıl taksitli yapmayıp kartlarını iade etseydim. Ödemeyeceklerini biliyorum ama yine de yazıyım dedim. Uğraşmak istemiyordum ama 10 yıllık birden tüketici mahkemesine verip tahsil edeceğim kendilerinden artık gurur meselesi yaptım. Garanti Bankası'ndan şikayetçiyim.

Mustafa 72 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Mustafa Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön