13 Aralık 2013

Garanti Bankası Kart Aidatı Alıyor!

Garanti Bankası Bonus kredi kartıma 2013 kasım ayı ekstresinde 59 TL tutarında aidat bedeli yansıtılmıştır. Bu bedelin iptal edilerek tarafıma iade edilmesi için müşteri hizmetlerini arayarak itiraz ettim. Kartımın iptalini istedim fakat 2012 yılında benden kesilen ve sonra hediye olarak yükledikleri kart aidatını tekrar istediler.

Sebebi sözleşmemiz varmış madem sözleşmemiz var 2013'te sözleşmem bitmeden neden bir daha kart aidatı gönderiyorsun? Kartı verirken kart aidatı yok diye veriyorlar;sonra insanları böyle mağdur ediyorlar. Kart paralarında ödeyip kapatacağım. Garanti Bankası ile tüm çalışmalarımı sonlandıracağım.

Murat 25 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi13 Aralık 2013

    Müşterimiz Sn. Murat C. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön