23 Mayıs 2013

Garanti Bankası Kart Aidatı Alındı!

Garanti Bankası'na ait 3 adet kredi kartım bulunmaktadır. Ancak son ekstrede 120,00 TL üyelik aidatı ve 60,00 TL hızlı mil kazanım ücreti adı altında 180,00 TL ücret yansıtıldı. Bunun üzerine müşteri temsilcisi ile görüşmemde aidatların iptal edilemeyeceği iletilince kredi kartlarımın tamamını kapattım.

Bundan daha 10 gün kadar önce Garanti Bankası Pos cihazı başvurumun yaklaşık 15 gün sürmesinden dolayı başvurumu iptal etmiş bir müşteri olarak kredi kartlarım ile ilgili bu konunun gündeme gelmesi ile Garanti Bankası ile bir daha çalışmama kararı almış bulunmaktayım. İlk fırsatta herhangi bir şubenize giderek hesabımın kapatılması talimatımı da bankanıza ileteceğimi tarafınıza bildiririm.

Erdem 54 Okunma

Cevaplar

  • Erdem 27 Mayıs 2013

    Klasik standart mesajlar ve ne dediği anlaşılamayan müşteri temsilcileri. Avukat olarak hakkımı önce Tüketici Hakları Hakem Heyeti aracılığı ile arayacağımı yetkililere buradan bildiriyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön