08 Aralık 2014

Garanti Bankası Kart Aidatı Aldı.

2003 yılından beri garanti müşterisiyim. Bunun ilk 10 yılı maaş müşterisiydi. O tarihlerde tarafıma tahsis edilen kredi kartlarından ve ek kartlardan aidat alınmayacağı belirtilmişti. Buna rağmen son yıllarda kart aidatı ile uğraşıyorum. Geçen yıl da aradıklarında iptal edeceğimi söyledim. Aidat kadar bonus yükleyelim bir yıl daha kalın dediler.

Şimdi yine bana ve eşime ait ek kartın her ikisine yıllık aidat talep etmişler. Yeniden kapatacağım dediğimde bu rakamları ödemek zorunda olduğum söyleniyor. Yani benden hiçbir imza ya da söz almadan kart aidatı talep edilip gelecek yıl için istenen aidatı da kartı iptal etsem bile ödemek zorunda olduğum söyleniyor.

Özgür 196 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn. Özgür Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön