15 Nisan 2013

Garanti Bankası Kart Aidatı Aldı!

Garanti Bankası eski müşterilerini kazanmak için kampanya yaptıklarını ve birçok özelliği olan kredi kartını bir yıl kart aidatı ödemeden verileceğini söyledi.Israrla farklı isimlerle bir ücret ödemek zorunda kalıp kalmayacağımı sordum ve kesinlikle bir yıl boyunca ücret alınmayacağını söyledi.Karta daha ilk ekstrede 59 tl yıllık aidat yansıtmışlar.Şikayet hattını aradım.Güya 2009 da hiç teslim almadığım bir kartı aktive etmişler de o yüzden olmuş ama asla aidatı iptal edemiyorlarmış. İlla ödeyecekmişim.Bankanın beni aldattığını düşünüyorum ve aidatın iptal edilmesini istiyorum.

Ayhan 32 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan31 Mayıs 2013

    ve 29 mayıs da bitti garanti bankası hala arayacak. bekliyorum ama taksitli alışverişlerimin ödemesi bittiği gün iptal edeceğim kartımı. bir de gecen hafta utanmadan 18 tl ek aidatla daha iyi özellikleri olan kart pazarlamaya çalıştılar. Aynı şikayetimi hatırlatıp garanti bankasının dürüst davranmadığını ve istemediğimi söyledim. farklı departman olduğu için bir şey yapamıyorlarmış... :)

  • Ayhan21 Nisan 2013

    maalesef 21 nisana kadar bu konuda bir dönüş olmadı. zaten şikayet sırasındaki konuşmalardan dolayı garanti bankasının ilgi göstereceğini de sanmıyorum. iyi günler.

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön