Garanti Bankası Kart Aidati

İbrahim K. |

2007 yılından beri Garanti Bankası bonus kart kullanıcısıyım. Her yıl olduğu gibi bu yılda k.kartı aidatı altında saçma sapan bir ücret çıkarttılar (69) tl. Müşteri hizmetlerini arayıp iptalini istediğimde 40 tl bonus yükleye bileceğini ilettiler. Buradaki saçmalığı dile getirmek adına neden o zaman 29 tl aidat bedeli yansıtmıyorsunuz, yerse yapıyorsunuz? 2 adet bonus kredi kartımı iptal ettirdim ki inşallah olmuştur.

Çevremde ne kadar bu bankayla çalışan varsa hepsine bu saçmalığınızı anlatacağım. Mağazamıza bankanızca k. kartı satmaya gelen arkadaşları dahi içeri almayacağım. Bilginiz olsun.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İbrahim K.
  14 Mart
  12:09

  Garanti bankasının geri dönüşü olarak cevabı 50 tl'ye cıkmıştır.2 kartımıda iptal talebim devam etmekte ya bu ücreti silin yada razı etmek için arayacak arkadasınıza söleyin ona göre arasın.

 • 12 Mart
  12:09

  Müşterimiz İbrahim K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş