30 Aralık 2015

Garanti Bankası Kart Aidatı!

Maaş hesabım, tüm faturalarım, konut kredim kredi kartım hep Garanti Bankası, bunlar yetmez gibi kart işletim ücreti geliyor ve iptal edilmiyor, bu ücret iade edilmez ise ne var ne yok iptal edeceğim. Çözüm istiyorum.

Melih 127 Okunma

Cevaplar

 • Melih06 Ocak 2016

  Hiçbir şekilde çözüm bulunmadı.

 • Melih06 Ocak 2016

  Maaş müşterisiyim, kredilerim de var ama hala kart aidatı kesiliyor, iadesini isteyin ce 55 TL Bonus deniyor, ben tamamının geri iadesini istiyorum, aksi halde iptal edeceğim her şeyi.

 • Melih04 Ocak 2016

  Bütün hesaplarım garanti de olmasına rağmen hala kart aidatı parası kesiliyor, bunu ödemek istemiyorum. Bir çözüm istiyorum, ya da garanti ile çalışmayacağım artık.

 • Garanti Bankası Temsilcisi30 Aralık 2015

  Müşterimiz Sn. Melih A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön