Garanti Bankası Kart Aidatı!

Emel C. |

Eşimin uzun süredir kullandığı Shop and Miles Platinium kartına; kullandığı süre boyunca aidat gelmediği gibi, (uzun bir süre maaş müşterisi olmakla beraber) şuanda yeni aidat gelmiş olup, zaten bankanın iyi müşterileri arasında çok iyi harcama yapan ve birçok milleri olan bir karta aidat olmasının mantığını anlamaksızın kart aidatının iptalini talep etmekteyiz.

Müşteri ilişkilerinin talebimiz doğrultusunda yardımcı olmaması durumunda hakem heyetine başvurarak kart aidat talebimizi iletmekten erinmeyeceğimizi iletmek isteriz. Konuyla ilgili irtibata geçilmesi gereken asıl kart sahibi eşim: Bora A.: 0530 688 ***7.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emel C.
  16 Aralık
  00:32

  bankanın müşteri temsilcisi arayıp hiç tenezzul etmeyerek ve direkt uzatmadan talebimizin aksine kartı iptal edebilecegini soyleyerek bizi sasirtmistir. İcinde fazlaca miktarda olan millerden dolayı iptal ettirmedik neyazikki ama milleri kullanir kullanmaz kartı iptal ettircez

 • 12 Aralık
  12:11

  Müşterimiz Sn. Emel C. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş