24 Ekim 2015

Garanti Bankası Kart Aidatı...

Kart aidatı hakkında dün garanti Bankacılığı aradım fakat aldığım cevap beni hayli üzdü. Garanti şeffaf kartından 69 TL fenerbahçe bonus kartımdan ise 2 kez 75 TL kart aidatı kesilmiştir. Bankacılık şubesini aradım bana sadece şeffaf bonus 15 TL Bonus yükleyebileceklerini söylediler, sizce ne yapmalıyım bu konuda?

Yıllardır kartını kullandığım bankanın bana teklifi 15 TL Bonus kartımızı alım dye ararlar kredi çekin diye mesaj atarlar fakat kart aidatının ücretini alıp geri ödemek yerine müşteriyi kaybetmeyi göze alırlar. Kart aidatı iptal olmadığı takdirde kartları mı kapatacağım, böyle olmamalı bence bir banka müşteri kaybetmemeli ,bazen empati kurabilmeli yöneticiler insanlar gibi.

Buğra 45 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Ekim 2015

    Müşterimiz Sn. Buğra O. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön