06 Temmuz 2015

Garanti Bankası Kart Aidatı!

Garanti Bankası ile uzun yıllardır çalışırım. Ama artık zıvanadan çıktılar. 97 TL kart ücreti almışlar neymiş efendim bu ücreti iade edemiyorlarmış. Verdikleri hizmetlermiş cartmış curtmuş. Kardeşim bu hizmetleri bedava mı veriyorsun sanki iş yerlerinden para almıyorsun bu hizmetler için. Ne yapayım senin kuruş kuruş gelen bonusunu?

Otomatik ödemede 10 tane fatura var, maaş hesabı olarak kullanıyoruz, ek kart desen onlarda var daha neyin ücretini almaya çalışıyorsun arkadaş?. Bıkmadınız şu milleti mağdur etmekten. Eğer bu kart ücretleri iptal olmayacaksa maalesef artık benimde sizinle isim olmaz yettik artık.

Suat 151 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn. Suat Bora E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön