12 Mart 2015

Garanti Bankası Kart Aidatı!

Uzun zamandır müşterisi olduğum Garanti Bankası'nın bonus kartını kullanıyorum. Ben kredi kartına 2 adet otomatik ödeme talimatı verdim (bankanın uyarısından dolayı) . Bugün benim ekstremden 75 TL kart aidatı kesildiğini gördüm ve aynısı mesai arkadaşlarımda da gördüm, hepimiz sırayla aradık bankayı.

İlk arayana 40 TL bonus ver ceklerini söylediler ikinci arayanın 75 TL'sini iade ettiler, 3. arayana 50 TL verdiler şimdi de bana 20 TL bonus diyorlar, bu rakamları neye göre belirliyorlar? Aidatı ödemek istemediğimi aksi takdirde kartımı kapatacağımı söyledim ve hemen kapattılar. Bu bankanın tutarsızlığı neye dayanıyor? Çok eski müşterisi olmama rağmen gördüğümüz muamele çok çirkin.

Yasemin 159 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Mart 2015

    Müşterimiz Sn. Yasemin Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön