26 Mart 2013

Garanti Bankası Kart Aidatı!

Bankanızın 96*****5 no'lu müşterisiyim.Ortalama olarak 8 yıldır,bankanızın kredi kartı,elma hesap kullanımlarında bulundum.Bu süre zarfında kredi kartı,hesap işletim ücreti ve elma hesabımdan kesilen kesintilerin tamamını tarafıma iadesini talep etmekteyim.Aksi halde garanti bankası ile yapmakta olduğum tüm çalışmaları (maaş müşterisi) bitireceğimi tarafınıza bildiririm.

Mert 49 Okunma

Cevaplar

  • Mert 17 Nisan 2013

    Garanti bankası mailime olumsuz cevap vermiştir. Bunun üzerine cevap olarak yazdığım mailime geri dönüş yapılmamıştır. Hala cevap beklemekteyim. Bu firmanın maaş müşterisi olduğumuda hatırlatmak isterim. Elimde olsa bugün maaşımı başka bir bankaya taşırım.

  • Mert 26 Mart 2013

    Daha önce hesabımdan kemiş olduğunuz işletim ücretleri ve kredi kartı kullanım bedelline istinaden geçmişe dönük kesintileri hesabımı incelediğiniz takdirde göreceksiniz. Ayrıca bunların ödendiğine dair örnek teşkil eden arkadaşlarımda bulunmaktadır. Verdiğiniz hizmetleri belirtirken unuttuğunuz bir şey var; aldıklarınız. Örneğin benim maaşım iş yerim tarafından ayın 20 sinde yatırılıyor fakat hesabıma ayın 21inde geçiyor. Bu süre içerisinde benim paramı kullandığınızı göz ardı edemeyiz. En kısa sürede bir çok örneği bulunan geri ödemeleri banada uygulamanızı talep etmekteyim. Kısa bir süre içerisinde cevap beklemekteyim... Sayın MERT BAYRAM, www.sikayetvar.com ‘dan göndermiş olduğunuz şikayetiniz 34340749 numarası ile Haklı Müşteri Hattı’nda kayıt altına alınmıştır. Öncelikle Bankamızdan hizmet aldığınız için teşekkür ederiz.Hesabınız bir maaş hesabı olduğu için hesap işletim istisnaları kapsamında hesabınızdan hesap işletim ücreti tahsil edilmemektedir. Hesap işletim ücretleriyle ilgili bazı bilgileri sizinle paylaşmak isteriz. Bankalardaki vadesiz hesaplar, yüksek miktarda nakit taşıma sorununu ortadan kaldırırken, günün her saatinde ATM’ler aracılığıyla nakit çekme, banka kartları aracılığıyla alışveriş ve ödeme yapma gibi avantajlar sağlamakta, zaman kazandırarak hayatı kolaylaştırmaktadır. Bu hesaplar sayesinde, şubelerin yanı sıra İnternet Şubesi ve Alo Garanti üzerinden, her türlü bankacılık işlemi kesintisiz olarak gerçekleştirilebilmektedir. Bankalardaki tüm vadesiz hesaplar için açma, kapama, işletme ve arşivleme işlemleri yapılmaktadır. Aynı zamanda bu hesaplar, 7 gün 24 saat sizlerin kullanımına hazır tutulmaktadır. Güvenli bir şekilde ve her geçen gün artan bir kaliteyle bu hizmetlerin sürdürülebilmesi için, teknoloji ve insan kaynağı tabanlı ciddi maliyetlerin ortaya çıktığını belirtmek isteriz. Müşterilerimizle imzaladığımız sözleşmeler kapsamında ve yasalara uygun olarak yılda iki defa yansıtılan hesap işletim ücreti, size sunduğumuz bu hizmetlerin oluşturduğu maliyetlerin bir kısmıdır. Hesap işletim ücreti yansıtma dönemi ve tutarı bilgisi ile ücret yansıtılmayan istisnai uygulamalarımıza http://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/mevduat_ve_yatirim/mevduat_urunleri/vadesiz_tl_hesabi.page internet adresinden ulaşabilirsiniz. İncelemeye konu olan hesabınızın, istisnai durumların dışında kaldığını ve bu nedenle hesap işletim ücreti yansıtıldığını bilgilerinize sunarız. Bir sonraki dönemde hesabınızın belirtilen istisnalardan herhangi birini sağlaması durumunda, Bankamız hesap işletim ücretini sizin adınıza karşılayacaktır. Saygılarımızla, Garanti Bankası

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön