18 Haziran 2013

Garanti Bankası Kart Aidatı !

Geçtiğimiz aylarda bankanıza ait kullanmakta olduğum ,kredi kartına uygulamakta olduğunuz yıllık kart aidatının iadesi talebiyle müşteri hizmetlerinizle görüştüm.Müşteri hizmetleri sorumlusu bana kart aidatı olmayan yeni bir kredi kartı göndermeyi teklif etti.

Yeni bir karta istemediğimi defalarca belirtmeme rağmen bu konuda ısrar etti ve tekrar tekrar bu kartın herhangi bir aidatı olmadığını yineledi.Bunu kabul ettim ve kartımı aldım.Bir süre kullandıktan sonra ,mayıs-haziran döneminde bu karta da 120 TL kart aidatı borçlandırılma yapıldığını öğrendim. Kayıt altındaki telefon görüşmemin incelenmesi ve aidatın iadesini talep ediyorum.Garanti Bankası'ndan aidatı istiyorum.

Ebru 48 Okunma

Cevaplar

  • Ebru19 Haziran 2013

    tarafıma göndermiş olduğunuz mailde şu yazmaktadır. Diğer taraftan, Bankamızdan birden fazla kart türüne sahip olmanız halinde, • Bonus ve Miles&Smiles sahiplerinin, Bonus Card yıllık ücretinin yarısının, • Bonus, Flexi ve Miles&Smiles sahiplerinin Bonus Card yıllık ücretinin tamamının, • Bonus, Flexi, Miles&Smiles ve Amex sahiplerinin Bonus Card yıllık ücretinin tamamının ve Miles&Smiles yıllık ücretinin yarısının Bankamız tarafından karşılandığını belirtmek isteriz. Bonus kartın yıllık ücreti 240 TL de siz bunun yarısını mı kestiniz?

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Haziran 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön