Garanti Bankası Kart Aidatı!

Muhammed D. |

2 fatura için otomatik ödeme talimatı vermem durumunda kart aidatı alınmayacağı söylenmesine rağmen 86 TL kart aidatı alındı. 444 0 333' ü aradığımda demografik verilerim de eksiklik olduğu için en yakın şubeye gitmem söylendi. 3 yıldır demografik verilerim de değişik olmadı. Yeni mi bulundu bu eksiklik.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammed D.
  20 Haziran
  17:46

  Firma iletişime geçip demografik verilerimin eksik olduğunu söyledi. Cevap olarak hangi bilgimin eksik olduğunu ve 3-4 yıl sonramı bu eksiklik çıktığını sorduğumda neden kaynaklandığını bilmediğini yardımcı olamayacağını, en yakın şubeye gitmem gerektiğini söyleyip kapattı. 2 otomatik ödeme talimatı vermem durumunda kart aidatı alınmayacağını söylemelerine rağmen kart aidatı almaları konusunu hiç açmıyorum. İş ahlakı, etiği firma için hiç önemli değil demek ki.

 • 16 Haziran
  11:06

  Müşterimiz Sn. Muhammed D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş