16 Haziran 2015

Garanti Bankası Kart Aidatı!

2 fatura için otomatik ödeme talimatı vermem durumunda kart aidatı alınmayacağı söylenmesine rağmen 86 TL kart aidatı alındı. 444 0 333' ü aradığımda demografik verilerim de eksiklik olduğu için en yakın şubeye gitmem söylendi. 3 yıldır demografik verilerim de değişik olmadı. Yeni mi bulundu bu eksiklik.

Muhammed 140 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed20 Haziran 2015

    Firma iletişime geçip demografik verilerimin eksik olduğunu söyledi. Cevap olarak hangi bilgimin eksik olduğunu ve 3-4 yıl sonramı bu eksiklik çıktığını sorduğumda neden kaynaklandığını bilmediğini yardımcı olamayacağını, en yakın şubeye gitmem gerektiğini söyleyip kapattı. 2 otomatik ödeme talimatı vermem durumunda kart aidatı alınmayacağını söylemelerine rağmen kart aidatı almaları konusunu hiç açmıyorum. İş ahlakı, etiği firma için hiç önemli değil demek ki.

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn. Muhammed D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön