15 Temmuz 2015

Garanti Bankası Kart Aidat Geri Ödemesi.

Kart geriye dönük tarafıma ödenmesi için tüketici haklarına başvuru yaptım. Hakem heyeti lehime karar vermiş olmasına rağmen banka bizi mahkemeye verdiği gerekçesi ile geri çevirmiş ve ödemeyi yapmamıştır! Yasal haklarımı sonuna kadar kullanacağım bu banka için.

Hüsniye 51 Okunma

Cevaplar

  • Hüsniye16 Temmuz 2015

    Kart aidatlarının geriye dönük tarafıma ödenmesi için tüketici haklarına başvuru yaptım. Hakem heyeti lehime karar vermiş olmasına rağmen banka bizi mahkemeye verdiği gerekçesi ile geri çevirmiş ve ödemeyi yapmamıştır! Yasal haklarımı sonuna kadar kullanacağım bu banka için.

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn. Hüsniye E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön