Garanti Bankası Kart Aidat Bedeli Alıyor.

Kemal K. |

Garanti Bankası Flexsi kart ile ilgili Garanti'nin sitesine girildiği zaman kart aidat bedeli olmadığı yazıyor ancak geçen ay ki ekstreme 87 TL aidat bedeli yansıtılmış. Bu bedeli ödemeyemem ayrıca sitenizde bu karta aidat bedeli olmadığını yazmışsınız ayrıca bana kart aidat bedelinin yasal olduğunu belirten yazı göndermeyin dediğim halde yinede bu bedeli yansıtmışsınız diye banka ile mail aracılığı ile irtibata geçtim ama büyük bir ciddiyetsizlikle yinede siz kart bedeli olduğuna dair imza attınız kartın şu bu avantajları var diye belirten bir yazı göndermişsiniz.

Bu rakamı ödemeyemem ben borcumu gününden önce ödüyorum ama kart bedelinin ödeyemem böyle bir bütçem yok. Lütfen gereken yapılsın.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Haziran
  11:42

  Müşterimiz Kemal K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş