Garanti Bankası Kart Aidat Bedeli.

Sibel Ş. |

Garanti Bankası'ndan Bonus kredi kartım bulunmaktadır. Son ekstremi incelediğimde kart aidat bedeli 75.00 TL yansıtıldığını gördüm. Yaklaşık 10 dk önce müşteri hizmetlerini aradığımda ise 20 TL'lik bonus hediye edip iade edemeyeceklerini belirttiler ve bunu da çok sert bir şekilde söylediler. Farklı bankalardan da kredi kartı kullanmaktayım ancak bunun için aradığımda iade ediyorlar ki otomatik ödemem de bulunmaktadır. Bu konuda yardımcı olur musunuz?

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sibel Ş.
  29 Eylül
  18:53

  Merhaba,

  garanti bankasından Bonus kredi kartım bulunmaktadır. Son ekstremi incelediğimde kart aidat bedeli 75.00 TL yansıtıldığını gördüm. Yaklaşık 10 dk önce müşteri hizmetlerini aradığımda ise 20 TL lik bonus hediye edip iade edemeyeceklerini belirttiler ve bunu da çok sert bir şekilde söylediler. Farklı bankalardan da kredi kartı kullanmaktayım ancak bunun için aradığımda iade ediyorlar ki otomatik ödemem de bulunmaktadır. Bu konuda yardımcı olur musunuz?

 • 28 Eylül
  12:50

  Müşterimiz Sn. Sibel Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş