16 Şubat 2015

Garanti Bankası Kapattığım Bonus Kredi Kartı Açılıp Aidat Kesilmiş.

7.600 TL limitli kredi kartımı kapatmak için müşteri hizmetlerini aradım. Telefonda görüştüğüm kişi, şu kadar para yatırmanız halinde kartınızı kapatabiliriz dedi. Müşteri hizmetleri yetkilisinin dediği parayı yatırdım ve kartın iptali için tekrar başvurdum.

Bana söylenilen 1 hafta içinde kartınız kullanmadığınız takdirde otomatik olarak kapanacaktır. Aradan 1 hafta geçti baktığımda hesabınıza ait kart bulunmamaktadır yazıyordu. Aradan 1 hafta daha geçti İnternet hesabımdan bir baktım kartı tekrar açmışlar hem de beni 45 TL borçlandırmışlar. Müşteri hizmetlerine mail attım, verdikleri cevap Kart aidatı borcunuzu yansıttık dediler. Helal etmiyorum.

Bilal 302 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Şubat 2015

    Müşterimiz Bilal C. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön