07 Şubat 2014

Garanti Bankası Kapatılmayan Kredi Kartı ve Hesap!

Garanti Bankası kapatılmayan kredi kartı ve hesaplarımı 2012 yılında kapatılması için şubeye başvuru yapılmıştır. Banka çalışanına bana hesaplarımın/kredi kartımın kapatıldığını ve kartlarımı kira bileceğimi söyledi, bende kırdım attım. Ama çalıştığım şirket maaş hesap ödemeleri için yeni hesap açmış bulunmakta.

Ben ineternetten grip baktığımda 90 tl kredi borcum ve iki ayrı hesabın açık olduğunu görüyorum. Kredi kartı borcun 90 tl olmuş. Bu Garanti Bankası çalışanların ihmalidir. Ne yapacağımı bilmiyorum inanılmaz dercede sinirliyim. Garanti Bankasına elini ver kolunu kaptırıyor. Çalışma prensipleri çok tuhaf. Artık bir şey diyemiyorum.

Öznur 120 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimiz Öznur E.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön