Gülay B. Teşekkür Mesajı

Şikayetvar.com aracılı ile yapmış olduğum şikayet Garanti Bankası'na iletilmesi sonucu telefonla aradım. Gerekli açıklamalardan sonra sorun çözüme ulaştı. Teşekkür ederim.

Garanti Bankası Kapatılan Kredi Kartına Gelen Borç!

Gülay B. |

Garanti Bankası'na ait kredi kartını artık kullanmak istemediğim için yaklaşık 1,5-2 ay önce kapatma talebinde bulundum. Şubedeki görevli kredi kartı kart borcunun tamamını ödemeden kredi kartı iptalini yapamıyoruz dedi. Hem telefon bankacılığı aracılığıyla iptal etmek istediğimi kayıt altına aldırdım, hem de şubeye gidip dönem borcumu ve geleceğe yönelik taksit tutarlarının tamamını bankaya ödemek suretiyle kredi kartımın iptalini gerçekleştirdim. Hiçbir borcumun kalmadığını iptal işleminin 7 gün içinde tamamen biteceğini kredi kartını kırıp atabileceğimi söylediler. Buna rağmen Garanti Bankası 03.04.2016 tarihinde e-mail adresime nisan ayı hesap ekstresi göndermiş. Bana borç çıkarmış.

Tekrar yazıyorum ben bankanıza kredi kartı hesap özetinde yer alan dönem borcumun yanı sıra taksitli alışverişlerden kaynaklanan gelecekte ödenecek tutarlarının tamamını bankanıza ödedim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülay B.
  11 Nisan
  23:02

  Şikayetvar.com aracılı ile yapmış olduğum şikayet Garanti Bankası'na iletilmesi sonucu telefonla aradım. Gerekli açıklamalardan sonra sorun çözüme ulaştı. Teşekkür ederim.

 • 10 Nisan
  00:47

  Müşterimiz Sn. Gülay B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş