15 Mart 2013

Garanti Bankası Kapatılan Karta Borç Çıkarıldı!

Bir zamanlar çalıştığım bir firmadan maaş kartı olarak verilen Garanti Bankası kartımı 2011 yılında kullanmak istemediğim için Bankamatikten borcunu ödemeyerek ve akabinde Buca Çevik Bir Şubesine giderek kartımın kapatılmasını istedim görevli personel sistemden kontrol etti ve borcumun bulunmadığı için kartımın kapatıldığını ve kendisi bizzat kartımı kırarak artık kartımın aktif olmadığını söyledi. Fakat dün evime gelen ihbarnamede 20 Kuruşluk borcumun aynı kartımın başka bir hesabında kaldığı için bunun zamanla işlem ücreti ve faizi ile birlikte tam olarak 107 TL ye çıktığını ve bunun ödenmemesi durumunda bir hafta içinde icra işleminin başlayacağını söylediler.

Meral 90 Okunma

Cevaplar

  • Meral 26 Mart 2013

    Öncelikle şikayetvar sitesine çok teşekkür ederim. Garanti Bankası benimle iletişime geçerek sorunumu çözdü. Emeği geçen sitenize ve Garanti Bankasının sorumlu tavrından dolayı teşekürlerimi iletmek isterim. Selamlar Meral MERT

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön