Garanti Bankası Kapanmış Olan Kredi Kartına Halen Extre Gönderiyor!

Murat M. |

Garanti Bankası'na ait 2 adet kredi kartım vardı ve ben bunları kapattırdım. Money karta ait extre bugün elime ulaştı ve kart kapandığı halde. Daha da enteresan olan tarafı müşteri hizmetlerinden kimse bana yardımcı olamadı göremeyiz diyerek. Özellikle saat 07:45'te görüşme yaptığım S. isimli müşteri temsilcisi bana ''bugüne kadar böyle bişey yoktu ama bugün oldu, oldu mu'' diyerek benle dalga geçti.

Ey Garanti Bankası alacağın olsa beni cehennemden bile arar bulursun. Benim yazılı ve sözlü kartlarımı kapattığıma dair evraklarım var ve alo garantiyi aradığımda da kart kapatılmış diyor ama bana yardımcı olmuyorlar.

Etiketler :

Kredi Kart Ekstre Kredi Kartı İptal Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Kasım
  15:10

  Müşterimiz Sn. Emrah M. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş