Nur Ç. Teşekkür Mesajı

2 ay süren kapatma çalışması sonucu bugün hesabımın kapanmasında çözüm odaklı çalışan Garanti Bankası çalışanlarına teşekkürlerimi sunarım.

Garanti Bankası Kapanmayan Hesap.

Nur Ç. |

Hesaplarımın taşınması için dilekçe verdim. Sonrasında da hesaplarımı kapatmak istedim çünkü EFT havale ücretleri tahsil edilmeye başlandı. Dilekçelerimi verdim 2 ay oldu hesap ondan dolayı bundan dolayı kapanmıyor. Sözleşmeme not düştüğüm halde benim iznim olmadan avans hesabı açılmış. Yine dilekçe verecekmişim verdiğim hesaplarımı kapatın dilekçesi ne içindi, işini kim eksik yaptı anlamıyorum ama bıktım artık! Hesap kapatmak istiyorum masraf çıkardılar nasıl iş yapıyorlar anlam veremedim!

Hesaplarımın kapatılmasını istiyorum aksi halde yasal yollara başvuracağım.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nur Ç.
  12 Ekim
  17:32

  2 ay süren kapatma çalışması sonucu bugün hesabımın kapanmasında çözüm odaklı çalışan Garanti Bankası çalışanlarına teşekkürlerimi sunarım.

 • Nur Ç.
  30 Eylül
  16:14

  Sayın Garanti Bankası,
  bana şu hesabın kapatılması için ne gerekiyor bilgi vermenizi rica ediyorum artık. Haklı müşteri hattındaki kişi, mail yoluyla dönüşeceğini söyledi ama ne mail ne başka bir şey yok.

 • Nur Ç.
  30 Eylül
  03:01

  Dönüş yapıldı ama hala konu çözüme kavuşmuş değil. Telefondaki müşteri temsilcisine kadar meğer doğru bir bilgi veren olmamış. Yarın konuyla ilgili bir ziyarette daha bulunacağım bankaya. Bakalım bu kez problem çözülecek mi...

 • 19 Eylül
  09:01

  Değerli müşterimiz,

  Sorun yaşadığınız için üzgünüz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)
  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu
  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu

  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş