25 Mart 2013

Garanti Bankası Kapalı Kart İle Kapalı Olan KGS' ye Ödeme Yapılmış!

Maaşımı bir yıl öncesine kadar Garanti Bankası Muğla Şubesinden alıyordum. Geçen yıl banka değişikliği olunca ben de Garanti bankasında bulunan hesap, kredi kartı ve ve KGS ödemelerini iptal ettirdim. Uzunca bir süre kartımdan haber veya ekstre gönderimi olmadı.

Ancak geçtiğimiz ay kapalı olan kredi kartım ile yine kapatmış olduğum, dahası artık kullanılmayan KGS kartıma 10 Şubat 2013 tarihinde ödeme yapıldığına dair ekstre tarafıma gönderildi. Ben bu karta sahip değilim.

Zaten kart kapalı. Önce 444 0 333 ü aradım. Beni şubeye yönlendirdi. Şube de, yapacak bir şey olmadığını söyleyerek 444 0 338 nolu telefon bankacılığına yönlendirdi. Ama net bir cevap alamadım. Amaç aidat almak sanırım.

Can 49 Okunma

Cevaplar

  • Can 16 Nisan 2013

    Banka ödemeyi iptal etti. Ardından 0 (sıfır) bakiyeli ekstre geldi. Kart iptal edilmiş mi? Onu anlamadım. Şikayet Var'a teşekkür ederim.

  • Can 26 Mart 2013

    Banka bugün beni arayıp kartı tekrar iptal edip, KGS bedelini açık hesaba aktardığını belirtti. İlk olarak 3 defa banka ile iletişime geçtiğimde sonuç alamamıştım. şikayetvar.com'a mesaj bıraktıktan sonra 24 saatten kısa sürede çözüldü. Teşekkür ederim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön