Garanti Bankası Kampanyalarından Yararlanamıyorum .

Sinan Çağrı C. |

Uzun süredir Garanti Bankası kredi kartını aktif olarak kullanmaktayım. Aralık ayında ablama ve babamın telefonlarına gelen çekilişe katıldınız mesajlarını görünce şaşırdım bende 444 0 333 numarayı arayarak internet bankacılığını kullanmama rağmen mesaj gelmediğini söyledim. Şimdi tekrar aradım. Sanırım beni umursamamış olacaklar ki herhangi bir şekilde şikayet talebimi bile almamışlar. Bakıyorum ki hala düzelmemiş. Bu zamana kadar hiç bir şekilde çekilişe katıldınız bilgisi gelmedi, bu sorunun düzeltilmesini arz ve talep ediyorum.Yani ben Garanti Bankası'nın müşterisi olduğumdan beri hiç bir kampanyasından yararlanamadım.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sinan Çağrı C.
  03 Mart
  16:57

  Yargıtay kararından bahsetmeme rağmen çözüm üretmediler,faturaları mı istedim gönderdiklerini belirtiler ama baktım göremedim tekrar aradım 1 hafta içerisinde gelir dediler. Bir aramamda ise sistemleri dondu sonra arayın dediler.

 • 10 Ocak
  10:58

  Müşterimiz Sn. Sinan Çağrı C. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.
  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş