01 Mayıs 2013

Garanti Bankası Kampanyalar Yanıltıyor!

Garanti bankasından cep telefonu ile kampanya sms i aldım ve içeriği şu şekilde idi. "Katılmak için TÜM yaz, 3340’a gönder, kampanyaya katıl. Yurt içinde her yerde 100 TL ve üzeri peşin harcamalarınıza ücretsiz 3 taksit fırsatı Bonus’la. " Bunun üzerine hemen kayıt olup 537TL lik tek sliplik harcama yaptım. Fakat takside bölme işlemini yapmadılar.

Sebep ise mail order olarak harcama yapılması imiş. Gelen sms te kesinlikle detay yok, bizleri alışverişe yönlendirme var. Müşteri temsilcisinden aldığım cevap ya 4440333 aramak yada bonus. com. tr yi ziyaret edip alışveriş yapmakmış.

Bora 36 Okunma

Cevaplar

  • Bora04 Mayıs 2013

    Bu Kadar anlamsız mesaj yanıt görmedim. Yine aynı düşüncelerim geçerli, arkadaşlar cep telefonunuza düşen mesajlara lütfen aldanıp kampanyalara katılmayın. detaylıca inceleyip tüm küçük ayrıntıları dikkate alınız. Sayılarımla

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön