13 Nisan 2013

Garanti Bankası Kampanyadan Bonuslarım Yüklenmedi!

1570*** Numaralı Garanti Bankası müşterisiyim. Garanti Bankası 14 şubat sevgililer gününe özel 5 defa 50 TL lik Bonus üye iş yerlerinden yapılan harcamaya 50 TL. Bonus verecekti. Kampanyaya katılım şartlarını Ek kartım ile yerine getirdim. 1,5 Ay geçmesine rağmen ve defalarca telefonla iletişim merkezini aramama rağmen (4440333) hala bonusu hesabıma yatırmadılar. İlgilenirseniz sevinirim.

Rıza 86 Okunma

Cevaplar

 • Rıza 27 Haziran 2013

  şikayetim ile ilgili banka banka dönüş yapmamıştır. ilgilendiğiniz için şimdiden teşekkürler

 • Rıza 14 Mayıs 2013

  Şikayetim ile ilgili tam 1 ay geçti ama hala banka yetkililerinden her hangi birisi aramadı. Hakkımı Tüketici hakem heyetinde arayacağım. Sayın Garanti Bankası yetkililerine duyulur.

 • Rıza 29 Nisan 2013

  Aradan tam 14 gün geçmesine rağmen hiç bir garanti bankası yetkilisi bana ulaşmadı. Bu ne biçim bir ilgisizlik. Hakkettiğim halde 50 tl lik bonusumu 2 ay geçmesine rağmen kartıma yüklemedi. Takdir sizindir sayın Şikayetim var.com yetkilileri.....

 • Rıza 16 Nisan 2013

  Sayın banka yetkilisi size iletili zaten uzun bir süre oldu. Acaba en kısa süre demekle neyi kastediyorsunuz. Eğer buradan da sonuç alamaz isem Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım. Bilginize.....

 • Garanti Bankası Temsilcisi15 Nisan 2013

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön