21 Mart 2013

Garanti Bankası Kampanyadan Bonuslarım Yüklenmedi!

Garanti Bankası 20 Şubat 2013 tarihinde gönderdiği mailde "28 Şubat'a kadar 646 TL. harcayın size özel 20 TL. veya 796 TL. harcayın 30TL. Bonus kazanın!" şeklinde bir kampanya sunmuş ve kampanyaya mesajla katılabileceğim bildirilmiştir. Mesaj gönderilip gerekli harcama tutarı fazlasıyla yapılmıştır. Sonrasında internet bankacılığından girip kontrol ettiğimde hesabıma bonusların yüklenmediğini gördüm.

Bunun üzerine Müşteri Hizmetlerini aranıp durum bildirildi.Onlar da kontrollerini yaptıklarında kampanya için tüm şartların yerine getirdiğimi bonusa hak kazandığımı durumu üst birimlere aktaracaklarını ilettiler.Fakat sonrasında arayan olmadı.Tekrar aradığımda böyle bir kampanyaları olmadığı söyleyip konuyu kapattı.

Mehmet 28 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 21 Mart 2013

    Banka gönderdiği maili dikkate almıyor galiba.Maildeki tutarın üzerinde bir harcama yapmama rağmen gerekli tutarı harcamamışsınız diyor.Bunların işi gücü sahtekarlık insanları yalan dolanla kandırmaca.

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön