21 Ocak 2014

Garanti Bankası Kampanyada Verilmeyen Miller

02.07.2013 salı 11:47 e-mail geldi.(Yıl Sonuna Kadar Ekstra 30.000 Mil ayrıcalığı! Miles&Smiles kredi kartlarınızla her ay ekstra döneminizde toplam harcamanız 2000 TL'yi bulsun, sonraki harcamalarınız 2 kat mil kazandırsın. Yıl sonuna kadar her ay ekstra 5000 toplamda 30.000 mil kazanın) Kampanyadan SMS'le kayıt olmanıza gerek kalmadan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. Gelen bu e-maili dikkate aldım ve o aydan sonra harcamalarımı ona göre yapmaya başladım.

Yıl sonunda millerin yüklenmediğini gördüğümde, Garanti Bankası'nı arayarak konuyu bir kaç kez sorduğumda, bu kampanya içerisinde fatura ödemesi olmaması gerektiğini söylediler. Fakat elimde bulunan mail çıktısında böyle bir ibare yoktur.

Zühtü 80 Okunma

Cevaplar

  • Zühtü28 Ocak 2014

    Bundan sonraki aşamalarda,Şahsım adına birikmiş millerimi kullandıktan sonra ve taksitlerimin ödemesi bittiği zaman, Mali sorumluluğunu taşıdığım şirket dahil olmak üzere kesinlikle Garanti Bankası ile çalışmayacağımı üzülerek bildirmek isterim.

  • Zühtü21 Ocak 2014

    Şikayetimi 13-14-16 Ocak 2014 tarihlerinde ilgili yere iletmiştim, fakat her defasında farklı şeyler söylediler, benim itirazım bana gelen e-mail bilgisinde harcamalar konusunda açıklayıcı bilgilerin tam verilmeyişi. Kazanmış olduğum söz verilen millerin hesabıma yüklenmesini talep ediyorum, aksi takdirde tüm haklarımın saklı kalması kaydı ile hukuki süreci başlatacağım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimiz Zühtü G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön