05 Nisan 2013

Garanti Bankası Kampanya Puanlarım Hesabıma Yatırılmadı!

23 Mart-31 Mart tarihlerinde her 25 TL.alışverişe 5 TL.Bonus kampanyasında 216 tl.lik fatura ödemesine bonus yüklenmedi.Müş.Tem.bile açıklayamadı,yardım aldı.çünkü saçma bir bahane olduğunu kendi de anlamış olmalı.Yüklenmeme sebebi şöyleymiş;"fatura;hizmete giriyormuş, harcama değilmiş. Faturayı ödediğimizde komisyon kesmeyi çok iyi biliyorsunuz. Hizmetse bu durum; komisyon kesme o zaman.

Ayrıca kampanya kurallarında "her alışveriş" dediği gibi "fatura ödemeleri girmez"diye bir açıklama yok. Otomatik ödeme talimatım olup,daha önceden Bonus vermiş olsanız yine anlarım."Taksitli Alışverişler hariç"maddesinden başka bir açıklama yok. Bir siz kalmıştınız bozulmayan sizi de sahnelerde göreceğiz galiba.

Okan 47 Okunma

Cevaplar

  • Okan 05 Nisan 2013

    CEVABI MAİL ADRESİME YAZMIŞLAR.KLASİK CEVAP:KAMPANYA DETAYLARI BONUS COM.TR.DE YAZIYORMUŞ.KARDEŞİM APTAL MIYIZ BİZ?BENİM DEDİĞİMİ PAPAĞAN GİBİ NİYE TEKRARLIYORSUNUZ?BİLMEDİĞİMİZİ ANLATIN.NEDEN İNSANLARLA OYUN OYNUYORSUNUZ ANLATIN.BAŞTAN SAVMA CEVAP VERECEĞİNİZE DELİKANLI GİBİ ŞURAYA YAZINDA ŞANINIZI GÖRELİM.AMA NERDEEE?

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön