25 Nisan 2013

Garanti Bankası Kampanya Mesajında Verdiği Sözü Tutmadı!

Haziran’a öteleme kampanyasında harcamalarımın ötelenmediğini gördüm. Durumu ilettim. Gelen mail; ” Aynı işyerinden aynı gün yapılan harcamanın sadece biri ötelenmekte olup ilk harcamanız için işlem yapılacaktır. ” Mesajlarında böyle bir detay olmadığını hatırlattım, tekrar bakacağız dediler. Son ödeme 17 Nisan, çalışma bitmezse faiz işler dedim.

19 Nisan’da yapılacağını, gecikme faizi işlerse arayıp görüşmemi söylediler. Öteleme olmamış, tüm bakiyem borca alınmış, beş parasız kaldım. Borç istedim, gelen EFT'yi de tahsil etti çünkü 22 Nisan’da da öteleme olmamıştı, hala da yapılmadı.

Fatih 45 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 30 Nisan 2013

    Banka süreç sonunda her iki harcamamı da öteledi, böylece bana da şikayetvar.com'un ne kadar değerli bir hizmet verdiğini öğretti. Yaklaşık 15 gün boyunca netice alamadığım problem bir günde çözüldü, iyiki varsınız...

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön