03 Nisan 2013

Garanti Bankası Kampanya Katılım Kriterleri!

14 Şubatta AŞK yaz gönder 5X50 TL harcamaya 50 TL bonus kampanyasına mesaj atarak katıldım. Normalde yollanan katılımınız alındı mesajı telefonuma gelmemişti. Bankayı arayarak durumu sorduğumda kampanyaya katılımımın alınmadığını belirttiler. Tekrar mesaj atarak kampanyaya katılım gerçekleştirip teyit ettirdim.

Bu seferde Amex ve Bonus kartların ayrı değerlendirildiğini belirterek yaptığım harcamaların sayılmayacağını ifade ettiler. Kampanya koşullarında açıkça yazmadığını ve Amex kartı ile Bonus Kartın aslında bir kart olduğunu istemediğim halde kendilerinin yolladığını belirtince konuyu inceleyeceklerini belirttiler. Hala dönüş bekliyorum. Ancak başka konular için en az 10 kere arandım.

Arda 61 Okunma

Cevaplar

  • Arda 03 Nisan 2013

    Bugüne kadar bildiklerimin ve benim iddia ettiklerimin dışında bir bilgilendirme yapılmadı. Geri dönülmemesi ve ilgisizlik nedeniyle kampanyaya katılım için gerekli olan son harcamayı yapmamayı tercih ettim. O günden sonra da Garanti Bankası kartlarımı kullandığımı belirtmek isterim. En kısa zamanda da iptallerini sağlayacağımdan emin olabilirsiniz.

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön