27 Ekim 2014

Garanti Bankası Kampanya Kapsamında Taksitlendirme Yapılmadı!

24.10.2014 tarihinde N11.com'dan 1.297.16 TL tutarında yapmış olduğum alışveriş normalde 3 taksit kampanyası altında taksitlendirilmesi gerekirken ertesi gününde telefonuma gelen mesajda alışverişim ekstreye yansıdığı için bu kampanya kapsamında taksitlendirme olmayacağı bilgisi geldi. Ama kampanya detaylarında bunu belirtmedikleri gibi müşteri temsilcisini aradığım halde de hiçbir şekilde yardımcı olmayacağını söyledi.

Kampanya yapılıyorsa düzgünce müşteriye detaylarını söylersiniz ya da kampanyayı yapmazsınız. Bu mağduriyetimin acil olarak çözülmesini istiyorum. Müşteri memnuniyetsizliğiniz her geçen gün daha da artmaktadır. Ayrıca müşteri hizmetleri personeliniz daha anlayışlı saygılı olsun.

Mehmet 261 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Ekim 2014

    Müşterimiz Sn. Mehmet K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön