15 Mart 2013

Garanti Bankası Kampanya Hakkında Bilgi Vermiyor!

Bonus kartın düzenlediği Shell de 5 defa 50 lira ve üzeri alışverişe 30 lira bonus kampanyasına katıldım. Yaptığım harcama sistemde Shell , bonus üye işyeri olarak görünüyor. Ama müşteri hizmetlerini aradığımda kampanyaya dahil olmadığı söylendi neden dahil edilmediği ile 10. 03. 2013 de talep oluşturuldu.

12. 03. 2013 de cevabını öğrenmek için aradım sonuçlamadığını söylediler yarın arayın dediler bu zamana kadar 4 defa aradım sonuç yok. Birde sorumuzun cevabını almak için bizim aramamız gerekiyormuş.

Siz cevabı iletin sonuçlanınca dedim arayamıyoruz dediler. Garanti bankasının ilettiğim taleplerin sonuçlarını tarafıma bildirmelerini bekliyorum. Muş. hız. tel görüşme bedellerinin bonus olarak iadesini.

Mehmet 66 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet19 Mart 2013

    10 Mart da yaptığım başvurumun sonucu halen verilmedi.Garanti bankası kampanyalarından uzak durun kampanya bitecek hala cevap vermediler.

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön