Garanti Bankası Kampanya Bonusumu Vermediler.

Volkan E. |

GittiGidiyor bonus kampanyasına bonus flash uygulaması üzerinden bonus kartımla dahil oldum. Aynı uygulama bana Flexi kartınızla da dahil olabilirsiniz dedi, ben de Flexi kartımla da dahil oldum. Böylece iki kartımla da bonus kazanacağım algısı yaratıldı, ben alışverişlerimi yaptıktan sonra bonus flash uygulamasında her iki kartım için de "tebrikler... . TL bonus kazandınız. Bonusunuz 23.08.2016 tarihinde yüklenecek" ifadeli bir mesaj belirdi. Ancak ben bonus kartımı kaybettim ve yenisini çıkarttım. Bu süre içerisinde Flexi kartıma bonus yüklendi ancak bonus kartıma yüklenmedi. Bana müşteri bazlı kampanya deniyor. Ancak Bonus flash uygulaması her iki kartımla da beni kampanyaya aldı. Bu ne demek? Her ikisiyle de bonus kazanabilirsin demek. Kaldı ki yine flash uygulamasında tebrikler kazandınız ibaresi çıktı. Ama Garanti Bankası hatasını kabul etmeyip bonusumu vermiyor.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Eylül
  14:41

  Değerli müşterimiz,

  Sorun yaşadığınız için üzgünüz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)
  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu
  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu

  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş