27 Mart 2013

Garanti Bankası Kampanya Bonuslarının Geri Alınması!

Bonus kart ARALIK, KAZAN ve ŞUBAT AKARYAKIT kampanyalarında kazandığım bonusları normal zamanlarında kullanmış olmama rağmen son 3 kampanyada da kazanılan ödül puanların geri alımları yapıldı ve borçlu hale geldim.

Başvurduğum kampanyalarda ödül bonuslarını kazanmak yerine aynı miktarı ceza olarak ödüyorum. Kampanyalara katılmasaydım en azından borçlu kalmazdım.

Ayrıca sevgililer günü kampanyası koşullarını gerçekleştirmeme rağmen 50 TL bonus verilmedi.

Tüm ekstre çıktılarını aldım. Kredi kartı ekstrelerim kontrol edilebilirse hatalı işlemler
görülür.

Yusuf 33 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf01 Nisan 2013

    Aralık kampanyası olarak 15 TL bonus yüklenmiş ve normal olarak 2 Ocak tarihinde kullanılmamasından dolayı geri alımı yapılmıştır. Ancak 6 Ocak KAZAN ve 6 şubat AKARYAKIT kampanyalarında kazandığım bonuslar borç kesilerek eksik verilmiş ve kampanya sonunda tekrar verilen bonus kadar borç kesilmektedir. Şu an için kazanmam gereken bonuslar kadar borcum görünüyor. Bu şekilde devamlı borcum olacak. Kampanyalara katılmasaydım bonus borcum olmazdı.

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön