07 Mayıs 2013

Garanti Bankası Kampanya Bonusları!

Opet'in Bonus kampanyasına geçen ay katılmış ve gerekli 4 adet alımı gerçekleştirmiştim. Elimde Kredi Kartı slipler'i mevcut. Bonus'ların 7-17 mart tarihleri arasında yükleneceği bilgisi verilmişti.Ben Mart ayının 7 sinden 17'sine kadar Garanti Bankasının web şubesinden bonus'un yüklenip yüklenmediğini 2 gün arayla kontrol ettim. Bugün 19 mart 2013 ve henüz herhangi bir bonus yüklenmedi. Durumu sormak ve konu hakkında bilgi vermek için Garanti Bankasının Callcenter'ını aradım.Aldığım cevap Kampanya firma bazlı olduğu için bonus'larınızın yüklendiği oldu.

Mustafa 43 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 10 Mayıs 2013

    Yukarıdaki email'i OPET'e yazdım.Cevap dönüşü olmadı.Mart ayının 20 sinde OPET'in callcenter'ını aradım.Bana aynen ilgili arkadaş siz OPET'den 30TL lik alışveriş yapın ve ilk faturanızda bu indirim olmazsa bizi tekrar arayın dediler.Bende telefonu kapattıktan sonra 30TL lik yakıt aldım.Fakat aradan bir süre geçtikten sonra Garanti bankasınından kredi kartı ayrıntılarıma baktım 30TL lik indirim yoktu.Bu sefer OPET'i tekrar aradım ve durumu izah ettim.Kendileri aynen bu bizi bağlamaz Garanti bankasının sorunu dediler.Her iki firmada sorunu birbirlerine atıyorlar.Bu yüzden hiç kimseye böyle basit kampanyalara rağbet etmemeleri gerektiğini öneriyorum ve benim başıma gelenlerinde ders niteliğinde olmasını istiyorum. Şimdi de standart olarak müşteriye bilgi verildi email'i atılıyor ve sizin tarafınızdan açıklaması yapılıyor. Konuşmalar hem opet hemde garanti bankasınının telefon çağrı kayıtlarında var. Bu arada aynı kampanyayı opet-world card ile yaptı.Detaylı tüm açıklamalar var.Kazanılan bonus sadece opet de harcanacak ve cc kartınızın harcamlarından düşülecek.Ben bunu garantinin call center'ını aradığımda ve bonus'ları webşubemden göremiyorum dediğimde neden bana bu şekilde bir açıklama yapılmadı.O zaman hiç uğraşmam ben kampanyayı yanlış anlamışım derdim.Zaten emaillere de cvp verilmemişti. İyi çalışmalar

  • Mustafa 10 Mayıs 2013

    "Kampanya firma bazlı olduğu için bonus'larınızın yüklendiğini OPET'den kontrol edip yüklendiyse harcamanız gerekiyordu." Böyle bir bilgi hiçbir yerde yok.Ne OPET'in sayfalarında nede garanti bankasının sayfasında.Nasıl bir düşünce bunu anlamak zor.Bir müşteri benzin istasyonuna ayda en fazla iki veya üç kere gider.Sırf Bonus'un yüklenip yüklenmediğini öğrenmek için ben sürekli OPET'e mi gideceğim ve zaten yoğun bir ortamda çalışan arkadaşlarınızı meşgul edeceğim.Ama garanti'nin callcenter çalışanına durumu bu şekilde anlattığımda yüklenen bonus'ları bizim webşubemden göremezsiniz gidip OPET'den öğrenmeniz gerekiyordu diyor.

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön