08 Mart 2014

Garanti Bankası Kampanya Adı Altında Mağdur Ediyor!

Şubat ayı kampanyasına mesaj atıp katıldım.5 tane 50 TL alışverişe 50 TL puan yüklenecekti. 25.02'de arayıp,şartları tamamladım mı diye sordum ve 6 alışveriş yapıp tamamladığımı söylediler ama puan yatmadı.İnceleme sonucu şartlar sanal kart işlemlerim sayılmamış.Bana telefonda verilen bilgiyi söyleyince arkadaşımız uyarılacaktır ama size puan yükleyemeyiz dediler.

Yanlış bilgilendirildiğim için 6*50TL alışveriş yaptığım halde puan kazanamadım.Üstelik Haklı Müşteri Hattı denen serviste tam 20 dk bekledim,ulaşmak için. Eğer kampanya teyidi bana verilmeseydi anlardım ama bu tüketiciyi yanıltmaktan başka bir şey değil. Bir hata yaptıysa koskoca Garanti Bankası bedelini ödemeyi de bilmeli!

Didem 101 Okunma

Cevaplar

  • Didem13 Mart 2014

    Garanti Bankası "sözde" müşteri memnunieyti politikası ile müşterilerini mağdur etmeye devam ediyor. 10 gündür bir çözüm üretilemedi.

  • Didem08 Mart 2014

    Sayın yetkili, İletilim kanallarınız ne yazık ki çalışmıyor! Haklı müşteri hattı:20dakika bekleme Twitter, garantiyesor, bonuscard ve garanti hesaplarına atılan tweetlere 24saatte hiç bir cevap yok Facebook, 24saatte hiçbir cevap yok Dilerseniz kontrol edin.

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Mart 2014

    Müşterimiz Didem N. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön