20 Temmuz 2013

Garanti Bankası Kafasına Göre Limit Düşürüyor!

17. 07. 2013 tarihinde telefonuma gelen bir mesajla kartımın limitini arttırdım ve harcama yapmaya başladım. 1 gün sonra bir mağazaya gidip tekrar harcama yapmak istediğimde, Garanti Bankası kart limitimin yetersiz olduğu söylendi. Ertesi gün bankanın müşteri şikayet hattını aradığımda kartındaki harcamanın risk oluşturduğu için limitimin eskisine çevrildiği söylendi. Limit arttırım için soruluyor da neden bildirim mesajı gönderilmiyor limitiniz eski haline geri gelecektir diye?

Bana bununla ilgili hiç bir açıklama yapılmıyor bile. Şikayet hattında da yardımcı olunmuyor. Sadece sen sinirlendiğinle kalıyorsun ve mağazada kasa başında mağdur olmakla kalıyorsun.

Koskoca bu firma, her türlü istek için mesaj atıyor da nasıl olur da bu bilgilendirmeyi yapmayıp kendi kafasına göre limitimi düşürür? Saçmalık gerçekten.

Ezgi 66 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Temmuz 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön